Obsah

FANDÍME NAŠIM REPREZENTANTŮM NA OLYMPIÁDĚ

Typ: ostatní
Informace o celoročním projektu, který bude probíhat i během letních prázdnin.

 

CELOROČNÍ PROJEKT – TĚLO, MYSL V POHYBU

Celoroční projekt zaměřený na pohyb jsme začali již v minulém školním roce, ale ještě jsme ho neměli možnost dokončit. CeProt IV. s názvem NETRADIČNÍ SPORTOVNÍ DISCIPLÍNY jsme odložili i letos z důvodů koronavirové situace. Budeme doufat, že na podzim naší školní netradiční olympiádu uskutečníme. I celosvětová olympiáda byla odložena a naši sportovci teď trénují na sportovní klání, které se bude konat na přelomu července a srpna.

sportovec

My budeme alespoň fandit a věřit, že nám naši reprezentanti nějakou medaili přivezou. A proto i my se určitým způsobem zúčastníme. Na pedagogické radě si budoucí třídní vylosovali pro danou třídu různé druhy sportu, které proběhnout na letošní letní olympiádě v Tokiu. Vaším úkolem bude během olympiády sledovat průběh daného sportu a evidovat naše reprezentanty, jak bojují o cenné příčky. V září vás bude čekat charakteristika vylosovaného sportu a popis cesty sportovců, kteří třeba získali bronzovou, stříbrnou nebo i zlatou medaili.

Možná si ještě pamatujete sportovce z fotografie, kterému jste měli přiřadit odvětví sportu a třeba právě vaše třída ho má vylosovaného. Zaměřte se na termín od 23. 7. do 8. 8. 2021 a spolu se všemi Čechy fanděme všem našim sportovcům.

SPORTU ZDAR

 

tabulka


Vytvořeno: 15. 7. 2021
Poslední aktualizace: 15. 7. 2021 12:55
Autor: vedení školy