Obsah

Finále soutěže O klobouk kouzelníka Pokustóna

Typ: ostatní
Ve finále nás zastupovaly tři týmy - Laura Vlková s Adamem Hladíkem, Lena Gutová s Kateřinou Prokšovou a Kristýna Šandová s Nastasií Lytvynenko. Již od ranního srazu na Benešově náměstí byli žáci velmi natěšeni na cestu do Prahy a na možnost reprezentovat školu ve finále soutěže. Na gymnáziu Písnická se rychle zorientovali, v klidu připravili pomůcky na svůj pokus a vyčkávali, až na ně přijde řada. Všichni s ledovým a vyrovnaným klidem předvedli, co umí. Pokusy se jim vydařily na výbornou. Proto také dostali od poroty čestné uznání.

Nejúspěšnější z našich soutěžících byli ti nejmladší – Laura Vlková ze třídy 6. A a Adam Hladík ze třídy 6. B. I krásné čtvrté místo trošičku zamrzelo – od prvního místa je dělilo pouhých devět bodů.

Vytvořeno: 11. 12. 2019
Poslední aktualizace: 12. 12. 2019 07:56
Autor: