1. STUPEŇ - VÝUKA + ŠD od 25. 5. 2020
ORGANIZAČNÍ POKYNY (informace o výuce a rozvrhu se žáci dozví první den výuky)
- do budovy školy vstupují žáci na vyzvání vyučujícího dle rozpisu
- zákonní zástupci mají do budovy školy i do jídelny vstup zakázán
- při vstupu do budovy žáci odevzdávají vyplněné a podepsané ČESTNÉ PROHLÁŠENÍ s datem 25. 5. 2020 (jinak nebude žák do budovy vpuštěn)
- každý žák bude mít s sebou 2 roušky a 1 sáček na uložení
- pokud nebude pršet, žáci se nepřezouvají
- dřívější vyzvedávání a pozdní příchody nejsou možné
- žáci, kteří nechodí na obědy ani do ŠD budou po ukončení výuky vyučujícím odvedeni před budovu školy (čas vyzvedávání 1. – 3. ročníků bude mít žák zapsaný v notýsku ŠD, 1. ročníky budou mít i toto sdělení v NOTÝSKU PRVŇÁKA)
- OBĚDY je nutné přihlásit žákům do středy 20. 5. 2020
- družinové děti a děti, co obědvají, jdou společně do jídelny s paní učitelkou i s paní vychovatelkou
- děti, které jdou po obědě domů, odvede paní učitelka po obědě před jídelnu
- ostatní děti zůstávají v ŠD do 15:00, 15:30 nebo 16:00 hodin dle zápisu zákonných zástupců do NOTÝSKU
- první ročníky mají po celou dobu místnosti ŠD v jídelně a nestěhují se, druhé a třetí ročníky mají místnosti na malé budově (dle rozpisu)
DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ: ve středu 27. 5. bude ŘEDITELSKÉ VOLNO z důvodu odstávky vody
TŘÍDA /SKUPINA | POČET ŽÁKŮ ŠD | VSTUP DO BUDOVY ČASOVÝ BLOK VÝUKY | VÝUKA ANGLICKÉHO JAZYKA | ŠKOLNÍ DRUŽINA UMÍSTĚNÍ |
1. A HEJČLOVÁ |
15/11 | 7:50 8:00 – 11:00 | úterý POLÁNSKÁ | SEDLÁČKOVÁ (jídelna) |
1. B PROCHÁZKOVÁ |
14/8 | 7:50 8:00 – 11:00 | pondělí BENNEROVÁ | FRYČOVÁ (jídelna) |
2. A SIRŮČKOVÁ |
12/9 | 8:00 8:10 – 11:15 | pondělí BENNEROVÁ | RAICHLOVÁ (MŠ – malá škola) |
2. BC RŮŽIČKOVÁ |
11/6 | 8:00 8:10 – 11:15 | úterý POLÁNSKÁ | po – st KNAPOVÁ MŠ čt – pá BÍNOVÁ MŠ |
3. AB MARKOVÁ |
12/0 | 8:10 8:20 – 11:30 |
MARKOVÁ |
|
3. C ŠTROUGALOVÁ |
11/4 | 8:10 8:20 – 11:30 | úterý KONDACSOVÁ | po – st PIŠKULOVÁ MŠ čt – pá BASÁKOVÁ MŠ |
4. A SLOVÁČKOVÁ |
7 | 7:50 8:00 – 11:45 |
SLOVÁČKOVÁ |
X |
4. B VOTAVA |
15 | 7:50 8:00 – 11:45 | úterý KONDACSOVÁ |
X |
5. A MACALOVÁ |
11 | 8:00 8:10 – 12:00 | pondělí MENCL |
X |
5. B KRINEROVÁ |
12 | 8:00 8:10 – 12:00 | pondělí MENCL |
X |
5. C HEJDA |
13 | 8:00 8:10 – 12:00 |
HEJDA |
X |