Obsah

Pažit - čtvrtek

Typ: ostatní
Informace z Pažitu - čtvrtek

Tak poslední celý den za námi :-(. Někomu se opravdu nechce domů. Dnes jsme měli dopoledne malování na obličej, k obědu výborné sladké knedlíky a odpoledne výšlap na Tolštejn. Po cestě musely děti plnit různé úkoly, aby potom navečer mohly nají 2 poklady :-). Dnešní den jsme ukončili táborákem, taže pokud ucítíte zítra něco uzeného, víte co to je :-) Moc jsme si to tu užili a budeme se snažit užít i zítřejší dopoledne.

Joooo a nanuk byl samozřejmě taky!!!

Teď už jsou všichni vykoupaní a připravení na spánek...si myslíme my, učitelky :-)

Zítra okolo 15:00 si nezapomeňte s dítkem vyzvednou i obálku se všemi dokumenty.

Mějte se krásně a zítra naviděnou.

Kupodivu stále se usmívající učitelky :-)


Vytvořeno: 7. 6. 2018
Poslední aktualizace: 7. 6. 2018 20:41
Autor: