Obsah

Poznámky k zápisu prvňáčků

Typ: ostatní
kidsVíce po kliknutí..

Milí rodiče,

vzhledem k tomu, že i letos při zápisu žádného předškoláka neuvidíme a ani nám nemůže ukázat, co všechno umí, máme pro vás dobrovolný úkol. Pokud se vám bude chtít, může nám vaše dítko (bez pomoci dospělé osoby) nakreslit pastelkami obrázek mužské postavy (tatínka, dědečka, strýčka, bratra, přítele).

Výkres čitelně podepište celým jménem dítěte a pošlete na adresu školy (U Nových lázní 1102, 415 01 Teplice) nebo přineste osobně k zápisu. Také můžete obrázek vyfotit a poslat na email zastupce@zslazne.cz / na WHATSAPP 736 743 417.

Děkujeme za spolupráci. Obrázek bude sloužit jen pro potřeby zápisu.

                                                                                                              Mgr. Daniela Sedláčková


Vytvořeno: 6. 4. 2021
Poslední aktualizace: 6. 4. 2021 22:38
Autor: vedení školy