Obsah

Soutěž o nejhezčí foto růžového superúplňku

Typ: ostatní
Výsledky soutěže a fotogalerie.

(Úvodní obrázek je fotografie Filipa V., která získala 1. místo.)

Víte co je „SUPERÚPLNĚK“? Je to jev, kdy je Měsíc v úplňku a zároveň nejblíže Zemi. Díky tomu vypadá, že je o desetinu průměru větší a svítí s daleko větší intenzitou. Žáci 7. ročníků to již ví, protože se ve fyzice o fázích Měsíce právě učí. Dubnový superúplněk (přezdívaný RŮŽOVÝ), který připadl na úterý 27. 4., se snažili, co nejlépe zachytit. A jak dopadly jejich pořízené fotografie po hodnocení žáků a pedagogů?

Na 1. místě se umístila fotografie Filipa V. ze 7. A.
2. místo si vybojovala fotografie Andrey M. ze 7. B.
3. místo doputovalo k fotografii Emy A., rovněž ze 7. B.

Výhercům velmi gratulujeme a těšíme se na předání diplomů i sladkých odměn!!!


Vytvořeno: 9. 5. 2021
Poslední aktualizace: 9. 5. 2021 21:02
Autor: Mgr. Anna Hlaváčková