ŠVP - další zprávy

Typ: ostatní
Počasí se nám pomalu zlepšuje. Po několika spíše slunných dnech a krátké spršce jsme zažili několik chladných a větrných dnů. Přes výpadky internetu se nám podařilo nahrát některé z fotografií. Viz fotogalerie školy. Další budou následovat.

Děti si užily tradiční i netradiční hry na mnoha hřištích, v lanovém centru, minigolfu, minifarmě, připravily si krásná vystoupení na soutěž Talent.

Za pěkného počasí si děti ušláply celodenní výlet ke zřícenině větrného mlýna. Cestou dostaly čerstvou pizzu a plnily úkoly v orientačním běhu.

Dnes dopoledne závodily ve vybíjené a fotbale. Odpoledne je čeká vyhlášení všech soutěží, rozdělování odměn a dokončení celotáborové hry. Večer je diskotéka.

Děti se mají dobře, vydatně snídají, obědvají i večeří, jsou na čerstvém vzduch a v přírodě a už se těší domů.

Děkujeme všem rodičům a ostatním, kteří na děti nezapomínají a posílají jim pohledy a dopisy. Dětem dělá příchozí pošta velikou radost.

Vytvořeno: 15. 5. 2019
Poslední aktualizace: 15. 5. 2019 12:20