Obsah

ŠVP Hrachov - den 3.

Typ: ostatní
Celodenní výlet, exkurze, orientační běh, svíčková a kino.

Dnes strávily děti celý den s učiteli. Po snídani pomalu vyrazily na celodenní výlet po okolí, kolem zámečku Karla Rodena ve Skrýšově až do Drážkova, kde se jim po statečném šlapání dostalo malého osvěžení - nanuka dle vlastního výběru.

Zde si také nakoupily drobné dobrůtky v místním obchodě a navštívily usedlost Váchův špejchar. Pan Vácha děti provedl krásným objektem, vyložil jim historii svého rodu i užívání objektu od doby středověku a navrch ukázal sbírku starých motocyklů.

Návrat z Drážkova proběhl formou lesního závodu smíšených skupin. Děti v lese na mnoha stanovištích plnily různé činnostní i vědomostní úkoly. K večeři byla výborná svíčková. Spousta dětí si přidávalo.

Večer si pak mohly vybrat mezi sledováním přenosu hokejového zápasu, kinem s animovaným filmem a hraním společenských her.


Vytvořeno: 11. 5. 2018
Poslední aktualizace: 11. 5. 2018 21:00
Autor: