Obsah

Výuka pro druhý stupeň od 8. června

Typ: ostatní
Více informací dále.

Vážení rodiče,

Výuka žáků 6. – 8. ročníku bude ve škole umožněna od 8. 6. do 19. 6. 2020 pro všechny žáky. Abychom dodrželi nařízené 15 – ti členné skupiny, budou děti rozděleny do tříd podle skupin v anglickém jazyce. Vzhledem ke kapacitním důvodům a rozděleným třídám, bude mít každé dítě výuku pouze dva dny v týdnu. Během těchto dní budou moci s jednotlivými učiteli, zejména v hlavních předmětech, uzavřít školní rok.

Z důvodu možnosti výuky ve škole končí k 8. 6. 2020 na druhém stupni online výuka.

Jídelna bude pro žáky fungovat pouze ve dnech, kdy budou ve škole osobně přítomni.

Rozvrh jednotlivých skupin bude Vám i dětem zaslán přes Bakaláře.

Před příchodem do školy je nutné vytisknout z webových stránek a vyplnit čestné prohlášení o neexistenci příznaků virového infekčního onemocnění Vašeho dítěte, které přinese první den do školy. Bez tohoto čestného prohlášení nebude umožněn žákům vstup do školy.

 


Vytvořeno: 28. 5. 2020
Poslední aktualizace: 28. 5. 2020 21:27
Autor: Vedení školy