Obsah

1. místo v soutěži Informáček

Typ: ostatní
Potvrdili jsme loňské vítězství v soutěži.

S velkým nadšením jsme letos očekávali konání soutěže „Informáček“. Vzhledem k tomu, že jsme loni vyhráli to nejlepší možné umístění, šli jsme do soutěže s velkou energií a zároveň s obavami, abychom dokázali uspět, jako poslední ročník této soutěže. Za 5. A nás reprezentovali žáci: Jásín Ademi, Matěj Bečvařík, Karolína Ditrichová. Za 5. B to byli žáci: Tomáš Pabián, Jakub Milec a Filip Walter. Soutěž byla velmi napínavá. Je úžasné, že jsme potvrdili loňské vítězství. Z patnácti družstev vyhráli žáci 5. A s přehledem!!! 5. B, která v jedné soutěžní disciplíně bohužel zaškobrtla, uzavřela svým výkonem TOP 10 ˘

Děkuji všem účastníkům k jejich výsledkům.          

Bc. Anna Hlaváčková


Vytvořeno: 25. 3. 2018
Poslední aktualizace: 25. 3. 2018 23:26
Autor: Bc. Anna Hlaváčková