Obsah

Recitační soutěž 2017 - školní kolo

Typ: ostatní
Ve čtvrtek 2. 2. 2017, před pololetními prázdninami, proběhlo na 1. stupni školní kolo recitační soutěže.

Na malé škole recitovali žáci 1. - 3. tříd. Potleskem je hodnotili žáci ze všech druhých tříd. Odborná porota :-) (paní učitelky) rozdávala nejen body, diplomy a sladkosti, ale také dobré rady, jak se ještě v přednášení zlepšit.

Na velké škole bojovalo v jedné kategorii 12 soutěžících a pro porotu bylo velmi náročné nejen jejich slovní hodnocení, bodování, ale také rozhodování, kdo je nejlepší a kdo nás bude reprezentovat v klání mezi teplickými školami. Fandění sto dvaceti čtvrťáků a páťáků bylo obrovské a slyšitelné snad po celé škole :-). Velký dík si zaslouží všichni učitelé 3. patra, kteří pomáhali, fotili, hodnotili a také bavili :-).

Gratulujeme vítězům jednotlivých kategorií: Lence Jirkové, Terezce Kučerové a Honzovi Vlčkovi a přejeme jim hodně štěstí v pokračování soutěže, tentokrát v městském kole.

H. Havlová


Vytvořeno: 5. 1. 2018
Poslední aktualizace: 5. 1. 2018 20:34
Autor: