Obsah

Fotografie a zprávy z ŠVP I.

Typ: ostatní
Fotografie a zprávy z ŠVP I. Více v příspěvku.

Informace i fotografie pravidelně přidáváme na Instagram školy. Zde vše pro lepší zobrazení a pohodlný přístup pro ty, kteří Instagram nepoužívají, budeme také průběžně zveřejňovat souhrnné zprávy a fotografie.

 

V pátek byla cesta i přes začínající mistrovství světa v hokeji rychlá a bezproblémová. Po příjezdu do Hrachova se děti seznámily s vychovateli, areálem, ubytovaly se, povlékly si postele a prošly zdravotním filtrem. Všichni prošli.

K večeři bylo kuře na paprice.

Noc byla klidná.

 

V sobotu ráno děti spokojeně posnídaly a po dvou hodinách v učebnách vyrazily ven do lesa a na hřiště plnit různé sportovní úkoly a aktivity.

K obědu měly brokolicový krém a moravského vrabce se zelím a knedlíky.

Počasí bylo celý den slunečné a velmi teplé.

Večer děti čekala diskotéka a některé děti mohly sledovat hokejové utkání ČR x Norsko.

K večeři byly boloňské špagety. Noc byla klidná.


Vytvořeno: 12. 5. 2024
Poslední aktualizace: 12. 5. 2024 10:45
Autor: