Obsah

Informace k vydávání potvrzení o výsledku antigenního testu

Typ: ostatní
Více po kliknutí..

Od 10. 5. 2021 se dle mimořádného opatření Ministerstva zdravotnictví v Ústeckém kraji otevírají střediska volného času. Škola k tomuto účelu žádná potvrzení o negativním výsledku antigenního testu nevydává.

Potvrzení je nahrazeno čestným prohlášením zákonného zástupce žáka, že ve škole absolvoval nejdéle před 72 hodinami test na stanovení přítomnosti antigenu viru SARS-CoV-2, který je určen pro sebetestování nebo povolený Ministerstvem zdravotnictví k použití laickou osobou, s negativním výsledkem.

S účinností od 3. května 2021 je možné totéž čestné prohlášení je doložit v provozovnách holičství, kadeřnictví, pedikúry, manikúry, kosmetických a obdobných regeneračních nebo rekondičních služeb.


Vytvořeno: 4. 5. 2021
Poslední aktualizace: 4. 5. 2021 18:23
Autor: vedení školy