Preventivní program SZÚ + témata

temata prednasek Informace k preventivnímu programu vedeného Státním zdravotním ústavem na naší škole.

Vážení rodiče,

naše škola již několik let úzce spolupracuje se Státním zdravotním ústavem v rámci prevence našich žáků. Využíváme jejich preventivní programy, které jsou vždy odborně vedeny, žáky baví a jsou pro ně přínosem.

Žáci pracují ve skupinkách, jsou schopni náhledu na rizikové situace, dokáží zvážit důsledky vlastních rozhodnutí, utvářet si postoje, vhodně zareagovat, projevit svůj názor, poskytnout zpětnou vazbu, asertivně zareagovat, znají možné kontakty na zařízení, kam se mohou obrátit o pomoc.

Program je dlouhodobý,  probíhá  tedy v 1. i 2. pololetí. Cena programu (90 min.) je 1.210,-Kč  za třídu (cca 40,-Kč - 60,-Kč na žáka, dle počtu dětí ve třídě) na pololetí. Žáci obdrží materiály a odměny.

Prevenci považujeme za velmi důležitou, proto věříme, že s realizací preventivního programu budete souhlasit.

Níže najdete rozpis témat na daná pololetí:

temata prednasek

Vytvořeno: 8. 9. 2022