ŠVP Šlovice pondělí + neděle

ŠVP Šlovice pondělí + neděle Více v příspěvku.

Dobrý den ze školy v přírodě.

Po nedělní odmlce se opět hlásíme s informacemi z místa činu.

V sobotu odpoledne proběhl mimo jiné zápas ve vybíjené mezi čtvrťáky a pálení čarodějnic s opékáním buřtů.

Včera měly děti den s vychovateli.

Dopoledne si vymýšlely název oddílu, pokřik a hymnu. V lese stavěly domky z větví a vybíraly a sbíraly vhodný dřevěný materiál na stavbu lodí, se kterými později závodily.

Odpoledne děti hrály různé venkovní hry a soutěže, nacvičovaly místní tanec Fireball.

Večer pak byla první diskotéka. Kromě zpěvu, řevu, tance a radosti, se také objevily slzičky provázející dětské lásky.

Dnes dopoledne se děti učily orientovat mapu podle buzoly, kreslily autoportrét do soutěže a zapisovaly si do deníčku, co vše zažily. Po svačině bylo krásné slunné počasí a děti opět soutěžily a sportovaly. Mezi jinými i v hodu na cíl, skocích přes švihadlo na čas nebo cvrnkání kuliček do důlku.

Odpoledne mají různé třídy s vychovateli rozličné programy. Procházky, sport nebo hry.

Přikládáme opět řadu fotografií.

Vytvořeno: 2. 5. 2022
Poslední aktualizace: 2. 5. 2022 17:35