Obsah

Titul škola udržitelného rozvoje

Typ: ostatní
diplomNaše škola získala další významné ocenění.

V těchto dnech získala naše škola - již po třetí v řadě - ocenění nejvyššího stupně: Škola udržitelného rozvoje. Titul byl udělen Klubem ekologické výchovy a Českou komisí pro UNESCO.

Ocenění je  propůjčeno na tři roky a předchází mu vždy společná práce za uplynulé období  2017-2020, zejména v oblasti environmentálního vzdělávání, výchovy a osvěty. Celá škola byla zapojena do různých aktivit, např. sběr papíru, exkurze, Dny Země, spolupráce s neziskovými organizacemi, soutěže, spolupráce s jinými školami apod. Organizovali jsme opakovaně Potravinovou sbírku pro FOD Klokánek Teplice, nebo pro lidi bez domova společnost Květina Sbírku ponožek. Naše aktivity přesahují rámec školy a snažíme se zapojit nejen děti, ale i rodiče a širokou veřejnost. Všem, kteří se aktivně podíleli na obhájení titulu, děkujeme.

Ing. Denisa Seidlová, koordinátorka EVVO při Základní škole Teplice


Vytvořeno: 12. 4. 2021
Poslední aktualizace: 12. 4. 2021 22:26
Autor: Ing. Denisa Seidlová