Obsah

Úspěchy žáků v přírodovědných olympiádách

Typ: ostatní
Informace k proběhlým soutěžím v článku.

Jako každým rokem se na naší škole uskutečnila pro žáky se zájmem o přírodní vědy školní kola chemické a biologické olympiády. Do okresního kola chemické olympiády se na Gymnázium Teplice probojovali tři nejlepší. Naši školu reprezentovali Michal Luňáček, Tomáš Pabián a Lena Gutová z 9. B. Lena obsadila krásné 4. místo s nejlepší praktickou částí.

Školních kol biologických olympiád se celkem zúčastnilo 21 žáků. Nejlepší ze starší kategorie (8. a 9. tříd) Laura Vlková ze třídy 8. A se v okresním kole umístila na 8. místě. Mezi mladšími žáky ze 6. a 7. tříd nejlépe uspěli Jonáš Řeřicha ze 7. A a Veronika Muzičková ze 7. B, kteří se v pátek účastnili okresního kola. Jonáš zde obsadil ve velké konkurenci úžasné 3. místo a bude naši školu v květnu reprezentovat v krajském kole. Všem zúčastněným žákům děkujeme a Jonášovi přejeme mnoho úspěchů v krajském kole.


Vytvořeno: 27. 4. 2022
Poslední aktualizace: 27. 4. 2022 14:12
Autor: Michaela Urbanská