Obsah

2. místo v soutěži NAMALUJ SVÉHO ANDĚLA

Typ: náš tip | ostatní
2. místo v soutěži NAMALUJ SVÉHO ANDĚLA Rameen AFZAL z 3. C vyhrála 2. místo v soutěži NAMALUJ SVÉHO ANDĚLA.

Rameen AFZAL z 3. C vyhrála 2. místo v soutěži NAMALUJ SVÉHO ANDĚLA.

Obdržela odměny, které do soutěže věnovaly společnosti POPROKAN a LÁTKY TEPLICE.

Výstava všech dětských prací proběhne v březnu 2018 v Galerii Teplice.

 

Výtvarnou soutěž NAMALUJ SVÉHO ANDĚLA vyhlásilo Salesiánské středisko Štěpána Trochty (DDM). Téma 6. ročníku bylo "Každý jsme anděl s jedním křídlem - abychom vzlétli, musíme se obejmout" (Luciano De Crescenzo).

Obrázky mohly být ve formátu A3 nebo A4, ale také se mohly vytvořit výrobky z různých materiálů (textilu, keramiky apod.). Soutěžilo se ve třech kategoriích. Soutěž probíhala až do 15. ledna 2018.

 

Děti z 3. C ztvárnily toto téma kombinováním kresby a malby na formát bílého kartonu A3. Anděle nejpve řešily kresbou voskovým pastelem a poté pozadí malbou vodovými barvami. Naši třídu v této soutěži reprezentovaly obrázky žáků:  Rameen AFZAL, Jan MATISSEK, Thi Thanh Thu PHAM (Eliška).

 

Mgr. Libuše Růžičková


Vytvořeno: 7. 3. 2018
Poslední aktualizace: 7. 3. 2018 23:59
Autor: