Obsah

Pažit středa

Typ: ostatní
Dnes nás opět vzbudilo sluníčko, které nás provázelo celý den. Dopoledne jsme šli procházkou do lesa, kde děti stavěly domečky skřítkům a potom jsme soutěžili v hodu šiškou na strom. Vítězem se stal Tom, který měl 4 zásahy z 5. :-)
Po výborném obědě - sladké knedlíky (někdo jich snědl i 8) jsme opět jeli MHD za koníky do Rumburku. Nejprve jsme vysbírali "koblihy" ve výběhu (mimochodem sběr "koblih" je nejoblíbenější činnost tohoto "Pažitu" a dokonce jsme měli i hysterický záchvat, protože na někoho "koblihy" nezbyly :-) )a potom nás čekala jízda na koních. Dnes jsme měli i ukázku zkušenějších jezdců, kteří nám předvedli, co všechno se dá s koníkem dělat, když je člověk šikovný a má trpělivost :-). Celý den jsme zakončili po večeři "bojovkou", kterou bohužel nesplnil nikdo, protože nikomu nevyšla tajenka. S odpověďmi, že horní končetina je "hlava" a jeden ze smyslů na "h" je "hrůza" nebo "hádanka" se není čemu divit :-) Ještě asi přehodnotím známky na vysvědčení z PRV :-) Bojovku jsme ukončili právě včas, protože začalo pěkně pršet.....to se nám to bude spát. Dobrou a zase zítra....

Vytvořeno: 12. 6. 2019
Poslední aktualizace: 12. 6. 2019 19:40
Autor: