Obsah

Výuka ve škole od 25. 5. 2020?

Typ: ostatní
Zjišťování účasti na dobrovolné výuce ve škole.

Vážení rodiče,

dle návrhu na uvolnění škol a školských zařízení od 25. května 2020 by distanční výuku žáků na 1. stupni mohla doplnit dobrovolná prezenční výuka. Bude se jednat o školní skupiny v max. počtu 15 žáků. V tuto chvíli nelze říci, kteří pedagogové budou v daných skupinách pracovat. Někteří pedagogové totiž patří do rizikové skupiny a nebudou se moci prezenční výuky zúčastnit.  Z momentálního průzkumu je patrné, že nebude možné zajistit fungování odpoledních zájmových aktivit (nebudou v provozu oddělení ŠD). Zda bude fungovat školní jídelna, bude záležet na počtu přihlášených žáků a pokynech hygienika.

Do 30. dubna by mělo MŠMT zpracovat manuál, jak postupovat, aby byly ochráněny skupiny žáků i pedagogů.

Žádám rodiče žáků 1. stupně, aby zvážili celou situaci a přes třídní učitele sdělili škole předběžnou informaci, zda mají o tuto možnost zájem.

Děkuji a přeji pevné zdraví                        

Mgr. Bc. Simona Salačová, ředitelka školy


Vytvořeno: 20. 4. 2020
Poslední aktualizace: 20. 4. 2020 17:01
Autor: Mgr. Bc. Simona Salačová, ředitelka školy