Obsah

Informáček 2017

Typ: ostatní
Stejně jako každý rok i letos se naše škola zúčastnila soutěže „Informáček“. Za všechny tři pětky nastoupili do jednoho týmu žáci: Daniel Šafránek, Zdeněk Pošík a Ondřej Marek. Byli jsme zaregistrovaní pod číslem jedna, což již od samého začátku předurčovalo náš „hvězdný tým“ k výbornému výsledku.

Hoši soutěžili ve čtyřech disciplínách. První disciplínou bylo vyhledávání informací na internetu. Kluci si s ní s grácií poradili a po 24 minutách odevzdávali. Nutno dodat, že byli jediní, kteří stihli v limitu 40 minut splnit celé zadání.

Ve druhém úkolu sestavovali panel s různými pojmy.Ve třetím skládali v programu Malování Puzzle.Jako třešinka na dortu byl pro nás čtrvrtá disciplína – SUDOKU.

U něj jsme si opravdu věřili a tušili, jak dopadne celkové hodnocení. Opravdu – odevzdávali jsme řešení již 8 minut po odstartování soutěže a zvítězili s přehledem!!! Na výkon hochů jsem právem hrdá. Díky nim budeme příští rok vysílat za naši školu dva týmy.


Vytvořeno: 5. 1. 2018
Poslední aktualizace: 5. 1. 2018 20:36
Autor: