Obsah

Fotografie a zprávy z ŠVP II.

Typ: ostatní
Fotografie a zprávy z ŠVP II. Více v příspěvku.

V neděli měly děti celý den s vychovateli. Sportovaly, hrály minigolf, tvořily, procházely se po okolí a obchodovaly za vymyšlené peníze igloše.

V pondělí byl celý den s učiteli. Šli jsme na celodenní výlet. Nejprve do stanice ochrany fauny v Hrachově, dále na menhiry, poté na krásnou exkurzi do Váchova špejcharu až jsme došli do obce Chramosty. Odtud pak začínal orientační závod smíšených skupin.

Počasí bylo skvělé, jako každý den dosud.

V úterý dopoledne děti krátce pracovaly v učebnách a zbytek dopoledne sportovaly nebo stavěly lesní domečky. Odpoledne finišovaly svoje oddílové představení, které pak po večeři ve velké show předvedly všem ostatním. Bylo to velmi povedené.

Průběžně sledujeme hokej. Počasí je letní. A jídlo chutné.


Vytvořeno: 15. 5. 2024
Poslední aktualizace: 15. 5. 2024 15:25
Autor: