Obsah

ŠVP Šlovice úterý

Typ: ostatní
Více v příspěvku.

Dobrý další den ze školy v přírodě!

Včera měly děti děti den pouze s učiteli.

Dopoledne po snídani vyrazily na kolem řeky přes romanticky dobrodružnou stezku na hrad Týřov. Cestou nalezly na jednom místě sedm krásných mloků, slepýše a další krásy přírody. Počasí bylo krásné a oběd na hradě moc chutnal. Cestou zpět si děti vybraly ledové osvěžení v "kioseku" a zdárně se vrátily do střediska.

Po osvěžující pauze pak započal krátký a předem připavený orientační běh smíšených skupin. Ten však byl zákeřně a hrubě sabotován bouřkou. Z důvodu prudkého a neustávajícího deště byl závod předčasně ukončen a děti odvedeny zpátky do střediska, kde je čekaly teplé sprchy a postele s peřinami. Zážitek to byl pro všechny zúčastněné bezesporu intenzivní a nezapomenutelný.

Fotky budeme přidávat během dne.


Vytvořeno: 4. 5. 2022
Poslední aktualizace: 4. 5. 2022 20:08
Autor: